امروز سه شنبه, 29 مرداد 1398 - Tue 08 20 2019

منو

مسئولین کنترل کیفی کارخانجات آرد سازی دوره آموزش فصل خرید گندم را سپری نمودند .

  • بازدید: 1196

 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه هشت، مسئولین کنترل کیفی کارخانجات آرد سازی و سیلو های بخش خصوصی و دولتی با آخرین دستور المعلهای شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در خصوص خرید گندم در سال 1396آشنا شدند.

در این دوره یک روزه آخرین وضعیت افت مفید،غیر مفید،آفات زنده،انباری و...که در فصل خرید گندم مازادبرنیاز از کشاورزان مورد کاربرد دارد به اطلاع شرکت کنندگان در دوره مذکور رسید.

شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه هشت غله با دارابودن تعداد 25کارخانه آرد سازی و تعداد19 سیلوهای بخش خصوصی و  تعداد 5 سیلوی دولتی، هر ساله با نزدیک شدن به فصل خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان دوره های توانمند سازی عاملین تشخیص ،ذیحسابی،حراست و مسئولین کنترل کیفی را برگزار می نماید.و در سال جاری نیز حدود 170 نفر از افرادمرتبط با فصل خرید  در این  مرکز آموزشهای لازم را سپری نموده اند.

همچنین شرکت کنندگان در دوره مذکور نیز در پایان دوره به صورت فشرده با روشهای اطفای حریق و آتش  نشانی آشناگردیده وبصورت عملی نسبت به اطفای حریق اقدام نمودند.

لازم به ذکر است این دوره در راستای توانمند سازی بخش خصوصی در خصوص قدرتمند و موثر در فصل خرید سال جاری از سوی کمیته آموزش وپژوهش شرکت غله طراحی و اجرا گردیده است .


کلمات کلیدی :کنترل کیفی ، خرید گندم - آموزش - ذیحسابی - حراست - کارخانجات - آرد سازی - آفت - افت - سیلو - بخش خصوصی - بخش دولتی  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد