امروز سه شنبه, 29 مرداد 1398 - Tue 08 20 2019

منو

انتصاب مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران

  • بازدید: 3669

وزیر جهاد کشاورزی درحکمی، یزدان سیف را به عنوان معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مدیرعامل جديد شرکت مادر تخصصي بازرگانی دولتی ایران تعیین کرد. تودیع و معارفه مدیران عامل سابق و جدید نیز طی مراسمی در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ یزدان سیف، طی حکم مهندس محمود حجتی به عنوان معاون وزير، رئيس هيئت مديره و مدیرعامل جدید در شرکت بازرگانی دولتی ایران تعیین شد. مراسم تودیع و معارفه‌ی مدیران عامل سابق و جدید نیز طی مراسمی با حضور مهندس مهرفرد، معاون توسعه تجارت و صنایع و مهندس جوادی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزير جهاد كشاورزي و سایر مدیران ارشد اين وزارت و اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی شرکت بازرگانی دولتی ایران، امروز سه شنبه در محل سالن اجتماعات ساختمان شماره یک اين شركت برگزار شد.

براساس این گزارش، در حکم آقای سیف آمده است: به استناد صورتجلسه مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده مورخ 96/02/17 شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران، به موجب این حکم جنابعالی به عنوان معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مذکور به مدت دو سال منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و هماهنگی با سایر اعضای هیات مدیره در انجام وظایف مسئولیت‌های محوله موفق و موید باشید.

 

این گزارش می‌افزاید؛ در این مراسم حکم یزدان سیف به عنوان مدیرعامل جدید قرائت شد و از زحمات و تلاشهای دکتر قنبری در طی سالهای تصدی این پست تقدیر به عمل آمد.


کلمات کلیدی : شرکت غله منطقه 8- علی قنبیری - دکتر سیف - شرکت - بازرگانی - تودیع - معارفه - انتصاب - حکم - مهندس محمود حجتی

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد