امروز سه شنبه, 29 مرداد 1398 - Tue 08 20 2019

منو

جشن اعیاد شعبانیه در شرکت غله برگزار شد .

  • بازدید: 1207

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه8همزمان با فرارسیدن ماه مبارک شعبان و اعیاد شعبانیه و میلاد مبارک سرور سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع)روز پاسدار و حضرت ابوالفضل عباس علمدار کربلا روز جانباز و حضرت زین العابدین امام سجاد (ع)مراسم باشکوهی در محل نماز خانه شرکت برگزار گردید.

آقای اسفندیار ابوالحسن زاده :بعنوان سخنران این مراسم با شکوه ضمن تبریک این اعیاد برهمکاران شرکت اظهار امیدواری نمودند که بتوانیم با عمل به توصیه های دینی پیروان شایسته ای برای ائمه اطهار باشیم.

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه8غله همچنین با بیان اینکه در زمان کنونی هر کارمند با عمل کردن به وظایف محوله خود در راستای پیشبرد و اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی به تکلیف خود عمل نموده است افزودند وظایف واگذار شده در امر خرید گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان به این شرکت باید به نحو احسنت برگزار شود و رضایت کشاورزان و مسئولین جلب شود تا بتوانیم ادعا کنیم که به تکلیف خود در این خصوص عمل نموده ایم.

 در ادامه مراسم نماز جماعت ظهر و عصربه امامت جماعت شرکت برگزار گردیدودرپایان مراسم نیز با شیرینی از حاضرین پذیرایی گردید.

   


کلمات کلیدی : شرکت غله منطقه 8- جشن شعبانیه - میلاد امام حسین - میلاد حضرت ابوالفضل - روز پاسدار - نماز ظهر - پذیراای در جشن 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد