امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020

منو

ستاد خرید گندم مازاد بر نیاز کشاورزان در آذربایجان شرقی شروع به کار کرد.

  • بازدید: 1511

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه8 ستاد خرید گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان در استان آذربایجان شرقی اولین جلسه کاری خود را تشکیل داده و اعضای جلسه با وظایف خود آشنا شدند.

آقای اسفندیار ابوالحسن زاده با اعلام خبر فوق افزودند ستاد گندم هرساله با نزدیک شدن به ایام برداشت گندم کارخود را آغاز می کند و معمولاً تا پایان فصل خرید گند های مازاد بر نیاز کشاورزان فعال می باشد.

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه  8 همچنین با اعلام اینکه این ستاد نیز در سال   1396 از 10/2/96 کار خودرا آغاز کرد افزودند : بررسی دستورالعمل خرید گندم در سال جاری تقسیم وظایف برای هریک از اعضای ستاد ایجاد کارگروههای تخصصی برای اجرای روان تر کارها برگزاری دوره های آموزش مورد نیاز برای همکاران فعال در فصل خریدگندم سم پاشی و گندزدایی کندوها و مرکز ذخیره سازی مواردی بودند که دراین جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفتند و اعضای ستاد نیز با آسیب شناسی موارد سال قبل نکته نظرات خود را ارائه نمودند لازم به توضیح است ستاد خرید گندم آذربایجان شرقی هر هفته جلسات کاری را تا پایان فصل خرید برگزار خواهد شد.


 کلمات کلیدی : شرکت غله منطقه 8 - اسفندیار ابوالحسن زاده  - ستاد خرید گندم - گندم - کندو ها - سم پاشی - آسیب شناسی گندم -کشاورزان - گندم 96 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد