امروز سه شنبه, 29 مرداد 1398 - Tue 08 20 2019

منو

جشن پیروزی انقلاب اسلامی ایران در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

  • بازدید: 1375

به گزارش روابط عمومی شرکت ؛ در روز 21 بهمن ماه سال جاری  در محل نماز خانه شرکت مراسم جشن سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران با حضور کارکنان ،معاونین ومدیران شرکت ومهمانانی از حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ذبیحی امام جماعت در این مراسم با شکوه ضمن ارائه نکاتی در خصوص ظلم و فساد دوران طاعوت ،به رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) اشاره نمود و تکلیف مسلمانان و ایرانیان را حفظ و حراست از این گوهر گرانبهای  حکومت اسلامی عنوان نمودند.

در ادامه جلسه فرمانده محترم حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا  به عنوان مهمان مدعو ، با تبریک فرارسیدن ایام ا... مبارک دهه فجر با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام پررنگ تر نمودن نقش حلقه های صالحین در خانواده هارا یکی از مهمترین کارهای فعلی عنوان نمودند و گزارشی از روندکارهای اجرایی در سوریه و نقش مدافعان حرم را یاد آوری نمودند.

 در ادامه مراسم آقای ابوالحسن زاده با اشاره به تزدیک شدن به راهپیمایی بزرگ 22بهمن ضمن دعوت عموم همکاران به شرکت در این مراسم خاطراتی از ایام پیروزی انقلاب وعملکرد موفق مسئولین در زمانهای مختلف را یاد آوری نموده وازنقش موثر امام خمینی (ره) در رهایی ایران از دست استکبار و آمریکا مطالبی را بیان نمودند.

مدیر عامل شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه8همچنین با اشاره به اینکه در زمان کنونی مدیریت جهادی در اجرای کارهای اداری و دولتی گره کشای کار خواهد بود افزودند بی شک روحیه بالای بسیجی و تفکر جهادی در پیشبرد اهداف و استحکام  نظام مقدس جمهوری اسلامی همچنین موثر خواهد بود.

 

در پایان مراسم نیز از فعالان حوزه نماز ، جانبازان و یادگاران دوران دفاع مقدس نیز تجلیل و قدردانی شد.

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد