امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020

منو

برگزاری سخنرانی به مناسبت هفته بسیج

  • بازدید: 2709

به گزارش روابط  عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8  پایگاه مقاومت شهید بدری به مناسبت هفته بسیج و گرامیداشت آن ، مراسم سخنرانی برگزار شد.

در این مراسم که اعضای شورای پایگاه مقاومت شهید بدری و بسیجیان ، مدیران و کارکنان شرکت و مرکز آموزش بازرگانی منطقه 8 غله نیز حضور داشتند فرماندهی حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا به عنوان میهمان مدعو و جناب سرهنگ هاشمی بعنوان سخنران ویژه حضور داشتند.

در ابتدای مراسم ، امام محترم جماعت شرکت ضمن تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید با خیر مقدم به مهمانان و همکاران گرامی ، بصیرت حسینی را پیش شرط ادامه حیات کشور شمرده و حاضرین را به کسب و حفظ این بصیرت دعوت نمودند.

 

در ادامه مراسم جناب سرهنگ هاشمی از سپاه عاشورا ضمن تبریک هفته بسیج ، در خصوص تفکر بسیجی ، نحوه پیدایش  و چگونگی گسترش و صدور این تفکر به سایر کشورها مطالبی را ارائه نمودند.

سخنران ویژه این مراسم با اشاره به پایه گذاری مبانی حکومت ولایت فقیه توسط حضرت امام خمینی ( ره) از سال 1342 و فراهم نمودن شرایط آشنایی مردم با این تفکر نسبت به تحلیل حکومت حضرت علی ( ع) پرداختند.

سرهنگ هاشمی همچنین با اشاره به اینکه در دهه چهارم عمر انقلاب اسلامی قرار گرفته ایم شرط تداوم انقلاب را گسترش تفکر بسیجی در کشور و تلاش جهت صدور آن به سایر کشورها و ملل را از اعتقادات رهبر کبیر انقلاب شمرده و رهنمودهای مقام معظم رهبری در صدور این تفکر به لبنان ، عراق ، سوریه  و حتی  یمن را عنوان نمودند و به ثمرات این تفکر بسیجی در این کشورها اشاره نمودند 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد