امروز سه شنبه, 29 مرداد 1398 - Tue 08 20 2019

منو

مجمع عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 برگزارشد.

  • بازدید: 1936

 

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 ؛ با حضور نمایندگان صاحبان سهام و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران ، مجمع عمومی شرکت غله وخدمات بازرگانی منطقه 8 در دفتر مرکزی شرکت در تبریز  برگزار شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت ، ضمن خیر مقدم به مهمانان ،نمایندگان صاحبان سهام شرکت اظهار امیدواری نمودند حضوراین عزیزان در تبریز موجب خیر وبرکت برای شرکت  باشد .

کریم مهری با بیان گزارشی از عملکرد شرکت در خصوص تکالیف معین شده از سوی مجمع عمومی اظهار داشتند: با تمام تلاش نمودیم وظایف اصلی و تکالیف ارائه شده را به نحو احسن انجام دهیم و تعامل خوبی با اعضای هیئت مدیره شرکت انجام داده ایم .

 رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی که در روز های اخیر بعنوان مدیر نمونه و موثر کشوری از سوی وزارت جهاد کشاورزی نیز انتخاب و معرفی شده است همچنین با اعلام اینکه بیشتر ین حجم خرید گندم مازادبر نیاز از کشاورزان در طی سالهای اخیر در سال زراعی جاری انجام گردیده است از زحمات کلیه همکاران تقدیر و تشکر نمود.

 

آقای کریم مهری با بیان اینکه با تمام توان حفظ و حراست اموال و حقوق بیت المال را رصد می کنیم،  افزودند : از سال 94 گامهای موثری در حفظ و حراست اموال عمومی و حقوقی بیت المال انجام  گردیده و تلاش می کنیم ضعفهای احتمالی موجود را تاحداقل ممکن کاهش دهیم .

در ادامه جلسه ، آقای ابوالحسن زاده،  ضمن خیر مقدم به مهمانان ؛ انتخاب آقای مهری بعنوان مدیر موثر کشوری را تبریک گفته و گزارش فشرده ای از تکالیف مجمع و کارهای صورت گرفته در این خصوص به حاضرین ارائه نمودند.

عضو هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 ؛ با اعلام اینکه در سال زارعی جاری تعامل بی سابقه ای بین این شرکت و سازمان جهاد کشاورزی وجود داشته است ، افزودند : این همکاری به نحوی بود که در تامین نیروی مورد نیاز برای فصل خرید از همکاران سازمان جهاد کشاورزی استفاده گردید و در تامین فضای ذخیره سازی در سیلوی بخش خصوصی و عمل به تکالیف  مشخص شده از سوی مجمع عمومی ،  همواره سازمان جهاد کشاورزی در کنار شرکت غله  وخدمات بازرگانی منطقه 8 بوده است.

در ادامه جلسه،  نمایندگان مجمع عمومی نقطه نظرات خود را در خصوص چگونگی عملکرد شرکت به تکالیف مشخص شده  را اعلام نمودند .و سپس از حوزه های مختلف شرکت از جمله مرکز آموزش ،واحد کنترل کیفی و ... بازدید بعمل آوردند وبا مدیران واحد های مختلف دیدارو گفتگو نمودند.

لازم به توضیح است نمایندگان صاحبان سهام و مجمع عمومی شرکت در ادامه حضور خود در منطقه هشت در استان آذربایجان غربی حضور یافته واز نزدیک با عملکرد و فعالیتهای دفتر ارومیه نیز آشنا شدندو با همکاران و مدیران بخشهای مختلف دیدار نمودند.

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت غله و بازرگانی منطقه 8 می باشد