امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020

منو

مراسم هفته دفاع مقدس در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

  • بازدید: 1981

به مناسبت بزرگداشت یاد و خاطره دوران هشت سال دفاع مقدس و یاد و خاطره فداکاری و ایثارگری و از جان گذشتگی رزمندگان ایران اسلامی مراسم با شکوهی در محل نمازخانه شرکت با حضور مهمانان ، مدیران، کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

در این مراسم با شکوه فرماندهی محترم حوزه یک کارمندی سپاه عاشورا با اشاره به جانفشانی های رزمندگان در دوران دفاع مقدس آرامش در ایران اسلامی را مرهون از جان گذشتگی این عزیزان بیان نمودند .

جناب سرگرد رحیمیان با اشاره به تداوم این رشادتها و فداکاریهای در جبهه های نبرد حق علیه باطل در فراسوی مرزهای ایران اسلامی در کشورهای سوریه،عراق، لبنان با اشاره به این واقعیت که نبرد واقعی میان کفر و اسلام است یاد و خاطره شهدای این دوران را گرامی داشتند.

 در ابتدای این مراسم فرماندی محترم پایگاه مقاومت شهید بدری یاد و خاطره شهیدان ایران اسلامی را گرامی داشتند و با بیان  خاطره ای از شهید حسین بدری فضای آن دوران را برای همکاران ترسیم نمودند.

حفظ اله آزادی با بیان اینکه امروز وظیفه همه حفظ این میراث گرانبها افزودند امروز حرکت در خط ولایت و گوش به فرمان رهبری بودن یکی از این راههاست.

در ادامه مراسم مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی با بیان اینکه دوران دفاع مقدس، پرافتخارترین مرحله تاریخ اسلامی است افزودند فرزندان ایران اسلامی با شروع تجاوز رژیم بعثی عراق  در جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور یافته و حماسه های جاویدانی آفریدند.

اسفندیار ابوالحسن زاده همچنین با بیان اینکه بهترین فرزندان ایران اسلامی ، جان بر کف و از خود گذشتگی را به حد اعلا رسانیده و در نهایت با اهدای خون خود در خت تنومند انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین ذبیحی امام جماعت شرکت دوران دفاع مقدس را به نقل از امام خامنه ای گنجینه ای تمام نشدنی عنوان کردند و افزودند هرگونه کوتاهی در مقابل خون شهیدان نا بخشودنی و خیانتی بزرگ محسوب می شود.

در ادامه مراسم نیز یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس با خاطره گویی از دوران حضور در جبهه های نبرد حق علیه باطل همکاران را به فضای آن زمان انتقال دادند.

در پایان مراسم نیز از تعدادی از رزمندگان و یادگاران دوران دفاع مقدس با اهدای لوح ،تقدیر و تشکر گردید. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد