امروز شنبه, 10 خرداد 1399 - Sat 05 30 2020

منو

دیدار معاونت محترم وزیر با کارکنان شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8

  • بازدید: 2078

 

معاونت محترم وزیر و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با کارکنان شرکت غله  و خدمات بازرگانی منطقه 8 دیدار کرد.

جناب آقای  دکترقنبری در این دیدار صمیمی از تلاشهای همکاران در فصل خرید گندم سالجاری و مدیریت خرید  تقدیر و تشکر نمودند.

مدیر عامل شرکت  مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران همچنین از خرید به موقع و مناسب محصول کلزا که برای اولین بار در سطح کشور به شرکتهای 14 گانه واگذار شده بود و مدیریت بر خرید ،همچنین همکاری و تعامل کارکنان در این خصوص را بسیار خوب توصیف کردند و افزودند:

در سالهای اخیر علیرغم کاهش شدید نیروی انسانی ، ایثار و فداکاری کارکنان در مجموعه بازرگانی دولتی ایران باعث گردیده علاوه بر بهره وری بالای مجموعه، کمبود نیروی انسانی احساس نگردد  که این امر مایه مباهات بوده و جز تقدیر و تشکر معنوی نمی توان این موضوع را پوشش داد.

در ادامه جلسه مدیران مجموعه با ارائه گزارش کاری خود مدیر عامل شرکت را در جریان اوضاع کاری منطقه 8 قرار دادندو در پایان نیز از مجموعه دفتر مرکزی و سیلوی یک بازدید بعمل آمد.

 

لازم به توضیح است حضور دکتر قنبری و هیئت همراه در مجموعه آذربایجانشرقی و تبریز علاوه بر دیدار با کارکنان حضور در جلسات اتاق بازرگانی با هیئتی از کشور ترکیه ؛ حضور در جلسه تنظیم بازار در استانداری و دیدار با مقامات استانی همراه بوده است .

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد