امروز جمعه, 20 تیر 1399 - Fri 07 10 2020

منو

برگزاری مراسم هفته دولت

  • بازدید: 2037

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه8مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنروهفته دولت با تقدیر از کارمندان فعال ونمونه شرکت در محل نمازخانه شرکت برگزار گردید.

آقای اسفندیار ابوالحسن زاده د راین مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت با اشاره به توانمندیهای کارکنان و نقش موثر افراد در پیشبرداهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ،تجلیل و قدردانی از این افراد را یک وظیفه مهم و اساسی خواندند.

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8با اشاره به اینکه خدمات شهیدان رجایی و باهنر باید سرلوحه کار قرار گیرد تا با خدمات بی منت و صادقانه نسبت به جلب رضایت مردم اقدام نماید.

 

آقای ابوالحسن زاده با اعلام رضایت از میزان تعامل و همکاری صمیمانه تک تک  همکاران در طول فصل خرید گندم مازاد بر نیاز از کشاورزان افزودند : تجلیل و تقدیر از کلیه همکاران زحمتکش در این عرضه تداوم  خواهدیافت و مرحله اول این تقدیر متعلق به همکاران فعال و نمونه معرفی شده از هر بخش می باشد .

لازم به توضیح می باشد در این مراسم از زحمات همکاران بازنشسته وکارکنان نمونه و فعالان هر قسمت با اهدای لوح قدردانی گردید.

  

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد