امروز جمعه, 20 تیر 1399 - Fri 07 10 2020

منو

برپایی نمایشگاه توانمندیها و عملکرد 36ماهه دولت تدبیر و امید

  • بازدید: 1800

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 ،به مناسبت هفته دولت و بزرگداشت یا دو خاطره شهیدان رجایی و با هنر نمایشگاه توانمندیها و عملکرد 36 ماهه در دولت تدبیر وامید توسط  سازمان جهاد کشاورزی استان بر پا گردیده است .

آقای کریم مهری ، رئیس سازمان کشاورزی استان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ، با اعلام اینکه عملکرد خدمتگزاران مردم در نظام جمهوری اسلامی باید به طور شفاف اطلاع رسانی گردد افزودند : در بخش کشاورزی قدمهای بزرگی برداشته شده است که در زمینه تامین امنیت غذایی مردم بسیار مهم می باشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه8همچنین با اعلام اینکه امسال از لحاظ کشاورزی سال پر باری بوده است افزودند برداشت بیش از 500هزار تن گندم در استان موفقیت بزرگی به شمار می رود که پوشش خبری آن توسط اصحاب رسانه به خوبی صورت پذیرفته و جای تقدیر و تشکر دارد.

آقای مهری همچنین با اشاره به اینکه فعلا برداشت گندم ادامه دارد ، افزودند : پیش بینی های انجام یافته در خصوص خرید گندم مازاد بر نیاز به مقدار 500 تا 550هزار تن تحقق یافته است ودر این خصوص باید شکر گزار خداوند متعال باشیم در ادامه مراسم بازدید از واحدهای شرکت کننده در نمایشگاه توسط هیئت شرکت کننده در مراسم افتتاحیه صورت پذیرفت . لازم به توضیح است این نمایشگاه تا روز دوشنبه ساعت 9 صبح لغایت 8 عصر مورخه 95/6/8 شهریور ماه سال جاری برپاست .

 

  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد