امروز جمعه, 20 تیر 1399 - Fri 07 10 2020

منو

جشن برداشت گندم در آذربایجانشرقی – هشترود برگزار شد

  • بازدید: 1952

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 :

به شکرانه الطاف الهی و بارش مناسب  باران در سال زراعی 95، کشاورزان و مسئولین آذربایجانشرقی در هشترود جشن برداشت گندم برگزار نمودند. در این مراسم باشکوه که با حضور مسئولین استانی و مهمانان ویژه از استانداری ، جهاد کشاورزی ، شرکت غله و خدمات بازرگانی ، انجمن صنفی کارخانجات آرد سازی و اتحادیه های صنفی کشاورزی برگزار گردید. مدیر جهاد کشاورزی ، معاونت استانداری، فرمانداری هشترود با ریاست سازمان  جهاد کشاورزی و مدیر عامل غله با بیان مطالب گهربار از زحمات قشر کشاورز تقدیر و قدردانی  نمودند.

آقای اسفندیار ابوالحسن زاده در این مراسم ضمن تشکر از کشاورزان زحمتکش استان از مجموعه عواملی که در سال زراعی جاری با یکدیگر تعامل و همکاری نمودند تا فصل خرید گندم به بهترین شکل اجرایی گردد صمیمانه قدردانی نمودند.

 

مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 با بیان اینکه خرید سالجاری همچنان با قدرت ادامه خواهد یافت اضافه نمودند تلاش می کنیم از طریق وزارت جهاد کشاورزی و تعامل لازم با سایر ارگانها نسبت به پرداخت وجه گندمهای خریداری شده اقدام نمائیم.

لازم به ذکر است منطقه هشترود  به عنوان یکی از اصلی ترین انبار غلات کشور محسوب می شود و نقش موثری در تامین گندم منطقه آذربایجانشرقی  بعهده دارد. 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد