امروز دوشنبه, 20 مرداد 1399 - Mon 08 10 2020

منو

سمینار آموزشی اقتصاد مقاومتی

  • بازدید: 2110

سمینار آموزشی اقتصاد مقاومتی با محوریت شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 سمینار آموزشی نقش زنان در اقتصاد مقاومتی با رویکرد اصلاح الگوی مصرف نان با همکاری امور بانوان و خانواده استانداری و شرکت گسترده مشاوران بانوان دستگاههای اجرایی تبریز در محل سالن جمهوری اسلامی استانداری برگزار شد.

مشاورامور بانوان شرکت غله منطقه 8 هدف از برگزاری سمینار آموزشی فوق را در اجرای منویات مقام معظم رهبری و شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل ارزیابی نموده . و اضافه نمودند : جهت اقدام عملی در اصلاح الگوی مصرف نان طی جلسات برگزاری شده با مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان شرقی و دستگاه های ذیربط مقرر گردید با همکاری معاونت غذا ودارو ، اتحادیه خیاطان ، نسبت به برگزاری سمینارهای آموزشی با رو یکرد اصلاح الگوی مصرف نان اقدام گردید .

 خانم حقایق شریف همچنین با اعلام اینکه در گام اول با استفاده از اساتید مجرب دانشگاه تبریز و معاونت غذاو دارو و گروه سرود کانون پرورش فکری وبا همکاری اتحادیه خیاطان و سازمان صنعت معدن تجارت این سمینار برای حدود 250 نفر از مشاوران دستگاههای اجرایی و زنان شاغل برگزار گردید اضافه نمودند. گسترش آموزش به بانوان خانه دار از برنامه های آتی این حوزه می باشد.

  

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد