امروز سه شنبه, 06 اسفند 1398 - Tue 02 25 2020

منو

برگزاری همایش حجاب و عفاف در شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8

  • بازدید: 1710

به گزارش روابط عمومی شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 8 پایگاه مقاومت شهید بدری به مناسبت هفته حجاب و عفاف بعد از حضور در فراخوان سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان بسیج کارمندی سپاه عاشورا در اقدامی نمادین و به جهت تشکر از بانوان محجبه شرکت با اهدای لوح تقدیر و شاخه گل طی مراسم با شکوهی توسط مدیر عامل قدردانی شد.

در این مراسم ابتدا جناب آقای ابوالحسن زاده ضمن بیان سخنانی در خصوص لزوم پیروی بانوان از حضرت زهرا (س) از حضور منسجم بانوان شرکت مخصوصاً مشاور امور بانوان در فعالیتهای اجتماعی و انجام سریع امورات شرکت تقدیر و تشکر نمودند.

 مدیر عامل شرکت در ادامه سخنان خود با اعلام اینکه چنانچه بانوان جامعه امروز حضرت زهرا(س) را الگوی خود قرار دهند بسیاری از مشکلات در خصوص عفاف و حجاب حل خواهد شد ، افزودند دشمنان نظام اسلامی راههای مختلفی را برای مبارزه با نظام اسلامی آزمایش کرده اند و بی حجابی یا بدحجابی نیز از جمله مواردی است که توسط دجالواره ها و شبکه های مختلف صهیونیستی به جامعه ایران اسلامی تحمیل شده اند و مطمئناً هوشیاری ملت عزیز ایران و مخصوصاً زنان جامعه اسلامی در این خصوص  دوباره دشمنان را ناامید خواهد کرد.

در ادامه جلسه نیز فرمانده پایگاه مقاومت شهید بدری با گزارش عملکرد بسیج خواهران نسبت به شرح برنامه های پایگاه در این خصوص اقدام نمودند.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجان شرقی می باشد